• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Parashiko ndeshjen Shqiperi-Poloni

Plusbellelavie

Turn offs.
Nt2 PRINCESS
Mesazhe
9,973
Jo.. sipas asaj qe thashe une ,maximumi te mernim barazim dhe nuk do ishte gje e keqe sepse na mbante ne loje ,dmth do ishim ende ne vendin e dyte.. Now vari bidonat ..The end!!
Ate pra Thash dhe un Qe ne fillim x.
ma prishi darken per Zotin po hajd se jemi mesu ne me mos na Qesh buza. Vl 🙄
 
Top