Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Partia e forumit NETEDY!

Ore shqiptaret vdesin per diktaturen :p
 
Kemi ndryshu do hym europ na keni heq drejten e fjales ?na i fshini
 
Ti vertet s'kupton apo ben sikur s'kupton?!

Nuk urrejm diktaturen, por diktatorin - secili e do te jete nga lagja e vet... ?

Beni referendum, mua ketu do me keni :p
 
Ti vertet s'kupton apo ben sikur s'kupton?!

Nuk urrejm diktaturen, por diktatorin - secili e do te jete nga lagja e vet... ?
Ky so diktator i cop shurrs o asigjo mo shum
 
Qyrrs po me pordh amon mos harro
 
ca i keni kto krahasime kshu re aman...............
 
ca i keni kto krahasime kshu re aman...............
Po stpelqeu shko lepihu anej ku po lepihesh se spo i ha fort njeriu per paragjykimet e tua
 
Po @Dorina .. c’don aty ? Duhet pastruar kjo nje here si fillim nga rrjeti .... se na ka dalur para si mburoje , e perfitojne edhe k’to harbutet e tjere .?
Pa dashje më ka vu besoj se unë.jam popull i thjeshtë e madje kam hequr dorë dhe nga votimet❌?‍♀️?
 
Vuajtje te mbare, ose me mire rrini dhe shifni filxhan :p
 
Une do doja te isha minister i jashtem me mardheniet me publikun ???
 
Une do doja te isha minister i jashtem me mardheniet me publikun ???

Rri aman se jane disa me bicaqe neper duar, po na presin damaret pastaj :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.