Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pas vdekjes.

Hera

NeTeDy.com 💞
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
36,078
Pluhur dhe hi asgje me shume si ne trup e ne shpirt
 

Moza

-
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
12,628
Aman se me keto tema na futet terrin😖
Fatkeqsish jan pjes e jetës haribo , e trishtë e hidhur por ky ësht realiteti,që na mungojnë njerzit që kemi humbur si dhe do ju mungojmë kur të shkojmë në botën tjetër 😥
 

Klodii

Jam pergjegjes per cka them e jo per cka kupton ti
Kontributor/e
Regjistruar më
Jun 4, 2020
Mesazhe
11,201
Nuk e kam menduar akoma 🤷‍♂️
 

Shkupjanee

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2021
Mesazhe
2,828
Veq Nje Zot e di ca do ndodh pas vdekjes normal se do i munojsh vetem familjes tjeter kujt jo valla 😔
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr