• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Peace people.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,982
Zoti të ruajt zhinci:)

Sn1ckers

t'sheqeros
ANETAR ✓
Mesazhe
1,645
Senso nga nje ane mire po e ben, nga ana tjeter po na hyn ne hak :)
Uroj qe mos ta mbash fjalen e mos te leri krimbi pa hyre ndonjehere, see u Martin :)

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
@Senseo aha jena msu me.ty shifna sa te tlodhet amorja rradhes te dua shum qee u around soon see*

cyb3r

Sound Of Silence
Staff member
ADMIN
VIP I FORUMIT
Mesazhe
386
Qofsh mire gjithmone @Senseo ?

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,841
@Senseo ike si perfundim ???

Ke nji vend te vij dhe une ???

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,526
Kenaqesi te isha pjese e ketij forumi.
Qofshi mire.
See yaa njerez. :)
S'eshte e drejte qe nje dite te shkosh e te blesh kycin ,e te izolosh ate zinxhir shoqerie qe krijon. :)

Kete e verej nga miqt e tu virtual ketu.

Une shpresoj se nje dite do kesh kohe te hysh per te shkruar sado pak.

Dashamiresisht te uroj qe te kesh dite te diellta ne shpirtin tuaj. :)

E vecanta Senseo! :)

------------------------------------------

Me dashuri :D
Piano

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,625
KU IKEN TI MI SE TE VDIQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KUCEDERRRRRRRRR :mad:. Kthehu se te erdha aty tkapa ty me gjith kenzon tende prej flokesh :/ Dhe kur te vish mos hajde duar bosh...sill ndonje tullumb/bakllava/llokum se jemi me oreks te madh ne ktej :p