• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Peace people.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
Zoti të ruajt zhinci:)
 

Sn1ckers

t'sheqeros
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,293
Location
...
Senso nga nje ane mire po e ben, nga ana tjeter po na hyn ne hak :)
Uroj qe mos ta mbash fjalen e mos te leri krimbi pa hyre ndonjehere, see u Martin :)
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,407
@Senseo aha jena msu me.ty shifna sa te tlodhet amorja rradhes te dua shum qee u around soon see*
 

cyb3r

Sound Of Silence
VIP i Forumit
Mesazhe
381
Qofsh mire gjithmone @Senseo ?
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
@Senseo ike si perfundim ???

Ke nji vend te vij dhe une ???
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,342
Kenaqesi te isha pjese e ketij forumi.
Qofshi mire.
See yaa njerez. :)
S'eshte e drejte qe nje dite te shkosh e te blesh kycin ,e te izolosh ate zinxhir shoqerie qe krijon. :)

Kete e verej nga miqt e tu virtual ketu.

Une shpresoj se nje dite do kesh kohe te hysh per te shkruar sado pak.

Dashamiresisht te uroj qe te kesh dite te diellta ne shpirtin tuaj. :)

E vecanta Senseo! :)

------------------------------------------

Me dashuri :D
Piano
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,511
Location
USA
KU IKEN TI MI SE TE VDIQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KUCEDERRRRRRRRR :mad:. Kthehu se te erdha aty tkapa ty me gjith kenzon tende prej flokesh :/ Dhe kur te vish mos hajde duar bosh...sill ndonje tullumb/bakllava/llokum se jemi me oreks te madh ne ktej :p
 
Top