• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Peace people.

Frank

Lovley :p :p :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7,621
Likes
4,171
#25
Prita nja 2 dite se mendova mos kthehesh si shumica ktu por je burrneshe ti e mban fjalen. Shpresoj mos te kem qene une ogur i zi qe ike ti se s'do ma mbante ndergjegja kete peshe.Mos e vrit mendjen dhe jetoje jeten ne menyren me te mire te mundeshme, fundja, jo te gjithe jane te rekrutueshm.
Mbare e mire ngado te jesh!
 

Ledia

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,772
Likes
4,597
#26
Prita nja 2 dite se mendova mos kthehesh si shumica ktu por je burrneshe ti e mban fjalen. Shpresoj mos te kem qene une ogur i zi qe ike ti se s'do ma mbante ndergjegja kete peshe.Mos e vrit mendjen dhe jetoje jeten ne menyren me te mire te mundeshme, fundja, jo te gjithe jane te rekrutueshm.
Mbare e mire ngado te jesh!
baaa sa i frymzum qenke cu tash nade oo kacarub
 

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,248
Likes
2,657
#27
:unsure::unsure:kush do me paralajmeroj mua qe mos te bej chit -chat ???? :mad: hec moj ktu me fut mua ne harem njehere pastaj :p ??
qofsh mire gjithmone dhe shpresoj mos te te le mola pa u fut cik ktu :p ?????
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
2,922
Likes
2,773
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
#30
C'ne qe madam D paska dhone dorheqje nga virtualizmi erotik ? Kush osht ai zhuli llumi qe po na perze nektarinat ?? hahahahahahaha.....PEACE madam D!!