Peace people.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,346
@Senseo per te :D

e te rpes te kthehesh shpejt kur te marosh pune

 

Frank

Banned.
Mesazhe
3,937
Prita nja 2 dite se mendova mos kthehesh si shumica ktu por je burrneshe ti e mban fjalen. Shpresoj mos te kem qene une ogur i zi qe ike ti se s'do ma mbante ndergjegja kete peshe.Mos e vrit mendjen dhe jetoje jeten ne menyren me te mire te mundeshme, fundja, jo te gjithe jane te rekrutueshm.
Mbare e mire ngado te jesh!
 

Ledia

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,596
Prita nja 2 dite se mendova mos kthehesh si shumica ktu por je burrneshe ti e mban fjalen. Shpresoj mos te kem qene une ogur i zi qe ike ti se s'do ma mbante ndergjegja kete peshe.Mos e vrit mendjen dhe jetoje jeten ne menyren me te mire te mundeshme, fundja, jo te gjithe jane te rekrutueshm.
Mbare e mire ngado te jesh!
baaa sa i frymzum qenke cu tash nade oo kacarub
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
8,838
:unsure::unsure:kush do me paralajmeroj mua qe mos te bej chit -chat ???? :mad: hec moj ktu me fut mua ne harem njehere pastaj :p ??
qofsh mire gjithmone dhe shpresoj mos te te le mola pa u fut cik ktu :p ?????
 

InFeRnO

V1$$1
ANETAR ✓
Mesazhe
67
Mosha
29
Bye dhe marrsh te fundit qe komento :p
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
27
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
C'ne qe madam D paska dhone dorheqje nga virtualizmi erotik ? Kush osht ai zhuli llumi qe po na perze nektarinat ?? hahahahahahaha.....PEACE madam D!!
 
Top