• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Peisazhe nga ushqime.

E**A**

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
118
Vendndodhja
Tiranë
Po hap një temë me ide të bukura për dekorime pjatash për raste festash. Mund të sillni ide/dekorime nga autorë të ndryshëm shqiptarë, të huaj, foto nga interneti pa autorë, apo foto personale tuajat.

1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg
4.jpeg

Këto 4 pjatat më lart janë realizuar nga Leonora Pane, më shumë mund të gjeni këtu

5.jpeg6.jpeg8.jpeg7.jpeg

Këto 4 pjatat më lart janë realizuar nga Afrim Avdyli, më shumë mund të gjeni këtu
 
Top