Për cfarë arsye do ja vinit prangat anëtarit sipër jush?

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Mesazhe
3,111
Mosha
37
Vendndodhja
Fier
@Kosoovaarkaa oj ti quro
jam qe jam me gershane ne dore
mos u merzit ti ta maroj qit @Rrelse se tan ato therra i ka mbi krye
e ja nisi kah ti
Tullac dhe ty :D
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top