• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Per Here Te Pare Ne Chat...

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,266
Likes
5,784
Age
27
#1
Per her te par ne chat kur shkova
Nja dy ore u mendova
Cfare pseudonimi te vija
E keshtu filloi chati
Nicku i pare ishte Aida
Me pas e pash se sme shkon
E nderrova e vura Ajna
Por dhe Ajna kur e vura
Me ecte muhabeti vec me cuna
Me iku truri me mendu
Sdija ca nicku me vu
Kohe te gjat qendrova me dhjetra emra i nderrova
Dhe nje dite shume u mendova
Veten time keshillova
A mer chat te rafte pika
Ketu ecka romantika..
????
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
5,434
Likes
3,937
#6
Sa gjynof sa paske vujt
Ne fillimin tend ne chat
Por shume shpejt ja more doren
Aty rrin tash dite e nat

Ke mesu edhe forumin
Na knoqe me tema plot
Marove per icik vemendje
Kur shkruj une te vje inot

Ke hap tema per dashnine
Tgjitha kot e krejt njesoj
I lexoj nga 5-6 here
Asnjehere nuk i kuptoj

Tema veshjes po merr flake
Klasi yt dicka sublime
Iher ngja si 20 vjec
Iher ngja si tezja ime.

Boh sa kisha pa bo poezi. :p
 
Last edited:

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,473
Likes
5,540
Location
Struge
#7
Hhahahahahahahhahhaha
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
5,612
Likes
6,350
#10
Sa gjynof sa paske vujt
Ne fillimin tend ne chat
Por shume shpejt ja more doren
Aty rrin tash dite e nat

Ke mesu edhe forumin
Na knoqe me tema plot
Marove per icik vemendje
Kur shkruj une te vje inot

Ke hap tema per dashnine
Tgjitha kot e krejt njesoj
I lexoj nga 5-6 here
Asnjehere nuk i kuptoj

Tema veshjes po merr flake
Klasi yt dicka sublime
Iher ngja si 20 vjec
Iher ngja tezja ime.

Boh sa kisha pa bo poezi. :p
???????????????????????????????????????????
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,266
Likes
5,784
Age
27
#12
@iMp4Ct ke fillu tme ngjash shume
Kshu qe mos e krruj shume
Shif punen tende se mjaft balt e bone
E di me do shume mua
Me keqardhje te them se sje per mua
Germo tare germo
Hap syt e shiko
Na ka ardh n.a.stradini me dy pal men
Qe per pak vemendje
Na osht bo si i cmen
 
Last edited:

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,266
Likes
5,784
Age
27
#16
@iMp4Ct ja e sheh fal meje je bo dhe ti i famshem
Neper temat e mia e more ate qe deshe ajt kris bycen tani qarkullo.
 

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,561
Likes
2,935
#20
A tja mbaj njehere dhe une
Sepse kam duruar shume
porsi lisi plak qendurar
neper vite i harruar,

Cfare skam pare e cfare skam shkruar
vithebukura zjarr shuar,
pash e shkrova me shume teze,
por kam ngecur tek nje meze,

Gjithe jeta barkaz shtrihu
me ne fund me mor veriu
jep e merr urdhra perdit
por kjo cik qeka me i qit syt

Nuk po gjej derman i shkreti
po me turet gjith mileti
neper chat zili me kane
per ate cucen qe une kam

Do ta shkrep njehere dyfekun
do te ngjall cdo shpirt te vdekun
Zemren fare do tja haj
sdo ti le kusur asaj

Kur mos jem do ta kuptoni
pse u hodh ky nga ballkoni
permendoren n ball te chatit
vocit t bukur prej fshatit.