Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Per Here Te Pare Ne Chat...

Claa un personalisht te kerkoj faljedhe ndjes nqs te kam prekur me ate qe shkruajta , sic e thash dhe me siper , un nuk kam asgje ndaj grave te martuara , neser dhe un do martohem dhe prap ndoshta do vij ne chat/forum....
Ti jetoje jeten si te duash dhe un skam te drejt te te paragjykoj, .. thjesht parashtrova nje problem qe ndodh rendomt... ka ndodhur dhe vazhdon te ndodh...
Po te dhuroj nje ??? , meqenese un jam dhe peshqit dhe ne jemi dhe tipa te ndjeshem ,,
Sinqerisht nuk kisha ate qellim .. por ja cte bej... gabimet per njerzit jan...
Jo nuk me preke mua personalisht se skam bere dicka te prekem...
Edhe un jam e gatshme te te kuptoj nga nje ane??..
Flm qe u mirekuptuam??
 
Ah sa e bajme te madhe sikur ca po bejme se shkrujme me germa.
Kam hy diku te 2006 me duket.se maj men mire. Kam hy dhe jam shkri duke qesh me mijera her .kam ba shoqeri te mire .jemi knaq me shaka humor.jemi sha per 7pale qefe.as jam pendu fare qe kam hy.se nga chati kam njoh @Haters qe e kam zemer vllaun qe cdo femer do donte te kishte.kam njoh @Dorina dushen teme
Kam njohur @ANABELA motrushen teme. E shumm te tjere qe i kam per zemer dhe pse virtualisht
 
Ah sa e bajme te madhe sikur ca po bejme se shkrujme me germa.
Kam hy diku te 2006 me duket.se maj men mire. Kam hy dhe jam shkri duke qesh me mijera her .kam ba shoqeri te mire .jemi knaq me shaka humor.jemi sha per 7pale qefe.as jam pendu fare qe kam hy.se nga chati kam njoh @Haters qe e kam zemer vllaun qe cdo femer do donte te kishte.kam njoh @Dorina dushen teme
Kam njohur @ANABELA motrushen teme. E shumm te tjere qe i kam per zemer dhe pse virtualisht
Po ndonji qe ke ba hasem ke? ???
 
Per her te par ne chat kur shkova
Nja dy ore u mendova
Cfare pseudonimi te vija
E keshtu filloi chati
Nicku i pare ishte Aida
Me pas e pash se sme shkon
E nderrova e vura Ajna
Por dhe Ajna kur e vura
Me ecte muhabeti vec me cuna
Me iku truri me mendu
Sdija ca nicku me vu
Kohe te gjat qendrova me dhjetra emra i nderrova
Dhe nje dite shume u mendova
Veten time keshillova
A mer chat te rafte pika
Ketu ecka romantika..
????

Sa e shkare je o xot ?????
 
per 6 muj kam nejt tu lexu budadhiqe
me pas bera zemren gur e hidha e nje un...
e 6 muj tjer tu than cmu desh me shkrujt!!!
 
2003 kam hy x her te par. 2006 kam qen i rregult 2009-2013 rrija nga 12 ore deri sa fb mori permasa te
Medha dhe chati ra tani hy nai her tek tuk
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.