Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për këto shenja horoskopi erdhën ditët me fat; Do të marrin një shpërblim financiar

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,946
E dimë që do të donit të ishit të gjithë në këtë listë, por na vjen keq që s’ka “vend” për të gjithë! Këto katër shenja të Horoskopit do të ndiqen nga fati, kryesisht në financa.

Dashi

Shpërblimet financiare lidhen me punën, biznesin dhe statusin shoqëror. Ata do të marrin një promovim, të mbyllin një marrëveshje të madhe ose të fillojnë një projekt që e kanë ëndërruar gjithmonë.

Akrepi

Në ditët e ardhshme, do të marrin një sukses “të parashikuar”. Do të kenë fat financiar në një fushë specifike dhe do të duhet të punojnë shumë për sukseset e tyre. Do të kenë mundësinë që kanë luftuar për ta patur për shumë kohë.

Bricjapi

Do të përmirësojnë jetën e tyre financiare falë përkushtimit. Do të shpërblehen përmes kthimit të investimeve të bëra disa kohë më parë dhe fatit në bastet e rëndësishme. Filloni të festoni, Bricjap!

Ujori

Sukseset në financa do të lidhen me fushën profesionale dhe do të shohin një biznes në të cilin kanë investuar prej kohësh. Do t’ju hapë dyert e profesionalizmit, dhe falë përkushtimin do të kenë fitime të mëdha. Përpjekjet do të vlerësohen dhe kjo do të jetë një forcë për të punuar më shumë.
 
Nuk qenkam sa keq ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.