Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për sa kohë mund ta duash dikë që nuk të do?

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,194
Për sa kohë mund ta duash dikë që nuk të do?
 
Pyetje e cuditshme!
Nga natyra njeriu eshte egoist, nese do doja dike do e doja pa kushte dhe pa interes, keshtu qe mendoj qe do e dua ne infinit :)
 
Per sa kohe mund ta dua????
Nese un do ta dija qe sdo me donte apo te shtirej sikur me don,qe ne moment.
Sepse smund te rri me nji person qe sme do.
 
Pyetje e cuditshme!
Nga natyra njeriu eshte egoist, nese do doja dike do e doja pa kushte dhe pa interes, keshtu qe mendoj qe do e dua ne infinit :)
Edhe nëse stë dashuron?
 
Hahhahaahhahahaaha ca me kujton ti mua me ket pytje ????nfillim sme donte ,kur fillova un tju largoja filloj ti digjte ????e me kerkonte vet ,tashme jemi bashk ne pritje te nje bekimi ?
Mesa shoh e paskeni kurorëzuar dashurinë tuaj dhe u bekofshi me rroça poçaaa
Lidhjet më të bukura gjithmonë fillojnë " unë me atë?, kurrë"
T puth❤
 
Hermmmmmm thuaja qe te dua o budalle.....
 
Mesa shoh e paskeni kurorëzuar dashurinë tuaj dhe u bekofshi me rroça poçaaa
Lidhjet më të bukura gjithmonë fillojnë " unë me atë?, kurrë"
T puth❤
Shm flm zmr ???????

Ehh ashtu fillojn po si perfundojn. "Un pa atw ? Kurre "???
 
Llogjika eshte arma me e mire, te arsyetosh, para se te marresh nje vendim. Vendimet e marra gabim per nje dashuri qe del nje genjeshter paguhen me vone. Por arsyetimi te ndihmon te marresh vendime te pjekura, me teper se kaq, duhet te analizosh ate qe te ka ndodhur, dhe si te ka dale ne perfundim. Te duash njerin, kur ai nuk te do, je ti ajo/ai qe po humb kohen, mendon sikur eshte e vertete, po perjeton endrra, jeton me nje imagjinate. Kjo do te thote mos e ler dashurine te te beje te verber, te gjithe e dine se dashuria te verbon.

Me e mira eshte ta pyesesh: - A me do. Dhe prej tij/saj duhet te presesh nje pergjigje te sinqerte. Jeta shijohet me mire kur e perjeton ate nga anet e saja reale dhe jo enderrimtare, imagjinare.

Ciladoqofte deshira ose pergjigjja ose vendimi i tij/e saj duhet respektuar, sesa ta lesh tjetrin te vuaje kot shpirterisht.
 
Un a dmth mka dasht po skem mujt me kan bashk e kam nje rast
Hala e du edhe ka me dasht
 
Kur do dikë dhe ai/ajo nuk të do, tregon që nuk e ke njohur mirë, se po ta njihje mirë, nuk do ta doje.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.