Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Përdhunimi i 11-vjeçares/ Zbulohen detaje të reja, si ndodhi ngjarja e rëndë në Prishtinë

Denim Me Vdekje?


  • Gjithsej votues
    9

STONE_HEAD

Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
32,527
mire .... ti vrasim, ti shqyejme, tja presim kokat, tja pime gjakun ... ehaaaa
per ti vra jam kunder se ata shpetojn ashtu po duhen te gjithe se vec ketyre jan ber e pleqt tani apo burrat qe ngacmojne 12 vjecare
 

Apache

I never lose. Either I win or I learn.
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
11,520
jan pak lal imagjino dhimbje per at femin gjith jeten jan pak shumm😔😔😔😔😔
per ata dhe vdekja eshte pak nqs marrim parasysh dhimbjen e asaj femijes, po nuk e zgjidh kjo prb.
a e kupton qe jemi nje shoqeri e deformuar psikologjikisht?
Ne Itali plaka shqiptare masakron plakun se me demek e tradhetonte, ktu hyn tjetri ne oborr sot vret 23 vjecaren, atje perdhunot femija, vllai vret vellane etj etj.
ka humb llogjika, arsyetimi, komunikimi .... dhe eshte kancerizuar familja.
 

STONE_HEAD

Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
32,527
per ata dhe vdekja eshte pak nqs marrim parasysh dhimbjen e asaj femijes, po nuk e zgjidh kjo prb.
a e kupton qe jemi nje shoqeri e deformuar psikologjikisht?
Ne Itali plaka shqiptare masakron plakun se me demek e tradhetonte, ktu hyn tjetri ne oborr sot vret 23 vjecaren, atje perdhunot femija, vllai vret vellane etj etj.
ka humb llogjika, arsyetimi, komunikimi .... dhe eshte kancerizuar familja.
ka kohe qe po ndodhin keto gjera per aq kohe sa nuk kethehen syt tek bazat fillestare respekti per njeri tj dhe respekti per familjen per aq kohe qe asnje nuk ngrihet te mar ne dore freret me masa dhe vendime te drejta. keshtu do jet gjithnje zot na mbroj njerzit e afer
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja