• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Perdorimi i Software-ve ose dokumentave ne menyre te sigurte!

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,986
Location
127.0.0.1
Sot do ju tregoj sesi te perdorni Dokumenta , Audio , Video , imazhe , Programe , e cfare ju nevojiten juve ne menyr sa me te sigurte
Dhe qe askush mos tju infektoje PC-n
Pra video me poshte do ju tregoje qe ky program Arrin te te shpetoje nga "VIRUSI" Famshem WannaCry!

SANDBOXIE ISOLATION DEMOSTRATION:

Shkarkoni programin: Download SandBoxie

INFO+: Mjafto te Beni cdo program/file Run in Sandboxie dhe jeni te sigurte!
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top