Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Permendni nick e dikujt qe pelqeni ketu ne forum....

Alboy

What????
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 26, 2017
Mesazhe
5,377
Personalisht

Kam njohur dy a tre vajza tee mire

@Dorina te cilen e kam te shtrenjte si vajze
@Anabela e cila eshte nji shoqe e mire
Dhe. Normalisht @Yasseminaa qe...... ehhhh

@Sash qe eshte pak po pak fare turvar po djale I mire
@Opium cun I hajrit
Etj etj.
Me cunat skam apse kurre, prishje qejfI
Ah kam dhe
@cyb3r @The_AnGeL @AntiDrogA etj etj
 
Sa per temen...tgjith jan super :) gjithkush ka ate vecorit e veta me disa e kam nis me te shjtme e sot jemi shok te mir kam nje super respekt per te gjith :) do vecoja njerin....qe spara kam shum jo respekt por esht pak arrogant tjr jan super :)
 
Sa per temen...tgjith jan super :) gjithkush ka ate vecorit e veta me disa e kam nis me te shjtme e sot jemi shok te mir kam nje super respekt per te gjith :) do vecoja njerin....qe spara kam shum jo respekt por esht pak arrogant tjr jan super :)


@Weda. Thjesht permend nick
 
Cuna snuk eeee
 
@hercules= inteligjent
@anabela=pasionante
@cyb3r =qefli
@dibrani=cun i sinqert?
@ai tipi= njeri serioz ka alamer cuni ??
@dorina= goc tipike shqiptare di ca bo :)
@yassemina= ?
@Senseo = simparike edhe e shkathet
@erla=dashuria par e forumit per mua super goc
@mogli=ahahhaha nk di no coment cun 1njish
@pipo= super cun e njof live
@moana=e mencur duket shum :)
@ANGELIQUE = bukuroshe
@bobi=dashuron kafshet
@pinki= tradhtare ska len goc pa e bo per burr ?
@edhe ti qe hap temen = ti cun i mir dukesh..
@preniumi=cun me norma ?super respekr
@r=nk di shm respekt
@mankthi= dikur tkisha inat tani respekt
@fiore=goc e lindur per pak spec :p por ashtu duhet @AntiDrogA = cun i mir me kap shije qefliu :p
@Opium cun i sjellshem pak egoist ?
@MaYaDa =goc shum puntore :p
@concept = flori cun....ka prap po nk nxe me tabela hahhaha je i lumtur meqe deshe emra
 
Last edited:
Statistikat e forumit
Tema6,116Mesazhe167,922Antaret1,224Latest memberiliri
Nga te gjitha keta anetare ka 2-3 kokrra qe une si pelqej edhe pse mund te kem nje numer shume me te madh qe sme pelqejne

po e nis nga
@SimplyMe , jam e lumtur qe e kam njohur dhe e them me bindjen me te plote qe e kam vella dhe jam krenare qe eshte kuksian si une.
@Mogli ,personi qe ndaj gjithcka me te, nuk ka mik me te mire se ky djale dhe pse mi ngre nervat shpesh.
@Senseo jam e lumtur qe te njoh:), je vajze per tu vleresuar..
@El-Culpable Një mik i vërtetë të pranon për atë që je dhe të ndihmon për t’u bërë a/ajo që do të bëhesh
@Opium, djale flori qe se ben nena me
@molecule berthama e ketij forumi..
@Erla dasuli mbi dasulite
@Dibrani komshi qe te jep kos ne rast nevoje :p
@MaYaDa dhe @Pinki dy vajza qe erdhen bashke qe une realisht i respektoj shume
@Anabela dhe @Weda dy vajza qe sduan te ja dine fare per asgje e jane ne boten e tyre, respekte goca.
@Fiore e @TinkerBell ajo e para ta con me kembe nga diellli :p e kjo e dyta eshte thjeshtt nje Hirushe:in
@cyb3r slaps me okki e @Sash slpas me fishkellime fiuu:p
@Isabela vajza qe sheh terezine e vet:in
@Alesia shtriga i love u..
@Sn1ckers @ANGELIQUE @The_AnGeL @Ledia (dashnia ime) @Macherie @Yasseminaa e ndjese kujt sia kam permend emrin respekte per te githe:thumbsup:
 
tja nis dhe un se mduket vetem un kam.ngel pa komentu :p .do duket cik si kthim qoke por qe nk esht :p do ju shajjj :p
nga tja nis ? @MaYaDa dashnia qe me msoi forumin :p e me solli ktu ku njofta shuume cuna dhe goca me verte te mire kiss zemer .
@Anabela qe me nxori nga rruga zotit ,je me te vertet e mire dhe mos ndrysho per asgje ne bote vazhdo dhe bej ato temat e tua ?????
@Ledia burri dyt :p ????esht thj shkodranja me e mire qe kam njoft nrm bashk me relax
@Dorina o rrelsja me e bukur qe ekziston . ndonjeher me vje te te shkul nga floket se do kisha qejf ti kisha dhe un rrela :p je shuuuuum e mire ????
@Weda ????garuzhdjaaa imee kisss je yll ??.ndoshta nga gocat mund te kem harru nanji ma beni hallall :)
cunat -> @cyb3r qe dekttt jarebi :p je cun flori .@horizont thj tjeter nivell :p esht shum i zgjut :p ?kto dy jan nga cunat qe kam pas me shm mhb gjat ksaj kohe. nrm pa perjashtu dhe @Sn1ckers qe ka ardh tani o cukullataa preferumeee hajde t kacc cikk :p .antidroga hercules e nqs kam harru nanji tj prap ma beni hallalll jeni cuna super :)
 
Amon ere mka permen roza
Cere jon gjithkto cuna mi roza qe ke permen
Cere bo kshu me lale se po bojshe burrin xheloz
O roza ku je me lale cere ke bo
 
The_Angrel ajo cka shkr shpreh mendimin ten?? kshuqe ska gjo
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.