• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Perse dashuria e pare ngelet ne mendje???

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Personalisht tani po e ndiej veten idashuruar per here te pare

per te tjera ahuhaaaaaaaaaa autobuzi rrafsh ka qene gjate gjithe kohes
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
Te jesh e sigurte @Jetmira qe po kerkoj nji te tille
Por eshte bere e veshtire..........
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,182
Mosha
27
Dashuria e pare aktivizon lidhje te vecanta neurone,te cilat shkaktojne perzierjen,e frikes dhe te ankthit.
Ato i quajme dridhje gjunjesh,pikerisht jane nje koktej i till i ndjenjave sic jane nervoza,frika,dhe opsisiviteti kur shtojme ketyre edhe epshin,dhe terheqjen fizike,ateher na ndodh ai "kokteji". Te cilin e quar dashuri e pare.
Keshtu qe dashuria e pare nuk mund te harrohet sepse provon cdo gje per here te pare.
 

Sash

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
164
Location
http://Www.NeTeDy.Com
Dashuria e pare aktivizon lidhje te vecanta neurone,te cilat shkaktojne perzierjen,e frikes dhe te ankthit.
Ato i quajme dridhje gjunjesh,pikerisht jane nje koktej i till i ndjenjave sic jane nervoza,frika,dhe opsisiviteti kur shtojme ketyre edhe epshin,dhe terheqjen fizike,ateher na ndodh ai "kokteji". Te cilin e quar dashuri e pare.
Keshtu qe dashuria e pare nuk mund te harrohet sepse provon cdo gje per here te pare.
Sidomos kur ta rrembejne puthjet...me e bukura kur je dhe pa mendje..dhe kjo ngelet
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Ndoshta sepse eshte ajo qe na meson sekretin e bukur te "pisllikut" :p

Pa te parin s'do kish te dyte e kshu me rradhe
 

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
8,362
Thua?Po na shtyn drejt vrasjes,te mendosh qe je me nje njeri ne krahe dhe ai mendon dashurine e pare.Pfff sa stres na fute🤔
 
Top