Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Perse e vrasin njerezit veten ?

Sbesoj se esht ceshtje karakteri
Mendja kokerr gruri esht
Kalon pula e ha e iken
Cdo njeri mund te arrije ne vetvrasje nese rendohet psikologjikisht me shume sec mund te perballoj.
 
Sepse eshte urdher i Zotit!
Dhe sa here merr fryme eshte urdher prej tij.
Tek shikon universin, diten dhe naten si i ka perfeksionuar Zoti, nuk ka si mos te besosh se cdo gje eshte urdher pre tij.
 
Jo më larg se para 1 javë një i njohur i imi i dha fund jetës në ( vilën e tij)
Fjalët që dëgjoje:( uaa, po si kshu?, gjithë ato lekë, gjithë ato vila?) Etj...
Dhe unë u habita, si te gjithë, kushedi si e ka pas hallin, i zhytur në borxhe, nën presionin e tyre, nuk i ka mbajt më.shpirti dhe është treguar i dobët...
Gjynah..( stresi e vuri para) e sa të.tillë njoh në ktë gjendje...
 
Nga telenovelat. Shikojn ata aktorët dhe bëjnë si ata. Me von aktori turk është duke ber xhiro me jaht kurse ai është duke ngrënë dhe.
 
Nga telenovelat. Shikojn ata aktorët dhe bëjnë si ata. Me von aktori turk është duke ber xhiro me jaht kurse ai është duke ngrënë dhe.
Ose duke e ngrene krimbat !

E crendesi ka... ne thelb une mendoj qe ndodh si rezultat i nje cregullimi psikik.

Me thjesh mund te themi qe ndodh nje moment dobesie ku njeriu ndihet i pa shpres, pa te ardhme, i ezauruar.

Arsyet jane te ndryshme.
 
@BigBrother Po normale. Statistikat tregojnë që vrasin vetën me miliona njerëz në vit. PaK a shumë një njeri nëpër botë në kot momente ka vënë litarin në grykë dhe po mendon të hidhem apo mos hidhem.
 
Sepse ndoshta nuk kan force per te luftuar me jeten.
Askush nuk e ben nga qefi!
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.