• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Perse ne burrat shqiptare e shprehim kaq shume urine per seks?!!!!

Тышкт

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
48
Vendndodhja
Лышоко
Une kam fiks nje jave ne kete forum dhe fatkeqesisht konstatova nje pjesemarje te gjere te meshkujve, e shume pak femra, duke shprehur shume qarte urine seksuale te meshkujt.....
Konstatova jo vetem uri seksuale te meshkujt por edhe shume agresivitet....
Agresivitetin e gjaknxehtesine "po e quajme" cilesi genetike te rraces tone....
Po urise seksuale te meshkujt, cfare emri ti veme?!!!!
Une jam mashkull vete dhe jam shume i kujdejsshem ne aspektin e miresjelljes ndaj femres Shqiptare, sepse ajo vertet meriton shume here me teper nga sa ne burrat e gjithe shoqeria i japim.
Pa dashur te shqetesoj askend, do sugjeroja qe, stafi i juaj fare lehte mundet ti identifikoje shumicen e tyre, e te mos ju jape akses te futen ne kete forum, qe me shume krijojne corodi tek femrat dhe ndotin klimen e mire e punen Tuaj per kete mundesi te shkelqyer komunikimi.
Rrespekta
Si spertove Me e shkrujt gjith kte o plak
 

djali

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,123
Mosha
20
Po e shprehim se na provokojnë femrat. Njera me shalen jasht kalon rrugen ,tjetra ne televizor ben twerk ,normala do na rritet u urija neve.
 

Edmondvaso

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
190
Mosha
31
Si spertove Me e shkrujt gjith kte o plak
Ti qe nuk ke qef te lexosh, te paska terhequr opinioni im me sa duket....
Me cudit kjo tendence e kundervenies ndaj cdo opinioni ne kete forum.
Une them mendimin tim. Pa dashur te te bej ty ose kedo tjeter, ta tundesh ose jo koken tende.
 
Top