Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Noah

🤨🤫🤫🤨
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,022
Mosha
31
Location
Gjithandej
Dmth nuk e kuptoj gjith keto femra ketu nuk me pershendeti asnjera me ndonje kenge ????
Dmth jam pa fjal 😳😳😔😔
 

Noah

🤨🤫🤫🤨
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,022
Mosha
31
Location
Gjithandej
Meqe ske vesh muzike ..as me degju pershendetjet nuk ia vlen... apo gaboj mendim?
Po e ke gabim sepse une i degjoj por jo se i fix emrat etj etj po pse e zgjat dmth thjesht me persh dhe kaq 😏😏
 
Reactions: Dea
Top