Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Raina

Antare thjeshte😘
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 14, 2019
Mesazhe
617
Pëlqime
1,886
Pikë
93
Mosha
28

@Raina te pershendes. :)

Mos bej me stause ikje,se nuk ben hall pa ne ti. :D

Ne fakt nuk ben askushi ;) por po ta them e ty.
Mesoju me kete fakt e lundro harmonishem me ne 🤩 ne forumin ku dominon harmonia mes antaresh (qe replikojne bashke,jo grupacion. ) :)
@Passion Flm shum duhet edhe ikja 🙏🏻🤙
 

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,071
Pëlqime
11,669
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,560
Pëlqime
12,182
Pikë
113
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top