Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Përshëndesim njëri-tjetrin me një këngë...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

anna ana

Ich warte auf diesen Tag, aber diesmal anders🥀
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,961
Pëlqime
2,568
Pikë
113
Kjo eshte kenga e gjyshit nga babi🥰
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top