Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,090
@molecule for u
i think here will all be the time the same
:D
I see no changes since when i enter here
need to do some changes

 

MrCool

LimitedEdition
ANETAR ✓
Mesazhe
2,947
Location
Struge
@Alexandra thanks, ja po te pershendes dhe une me kete qe e kam shume per zemer

 
Status
Not open for further replies.
Top