• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
504
Per ato qe duan te me vene flaken si Weeknd-it ne kete video, edhe pse s'i kam mbushur kater dite si anetar i forumit... Ju pershendes gjithsesi :)

 

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,818
Location
?? & ??
As i llaf si kuptova flm flm

Nje nji per ty masterpiece:)

Tun e shkun belin dashke me kuptu fjale ti as une si kuptoj gjo ksajt qe mke sjell ti nejse rrofsh kjo bjonda e lezetshme po e shof me melodine ne sfond :p
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,421
Tun e shkun belin dashke me kuptu fjale ti as une si kuptoj gjo ksajt qe mke sjell ti nejse rrofsh kjo bjonda e lezetshme po e shof me melodine ne sfond :p

Aaaaaa italisht po :)


Kjo eshte adhurim :)
 
Top