• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
6,071
Likes
2,964
@Alesia ti qe me theve zemren...po te pershendes me kete kenge qe se kisha degjuar ndonjehere por ishte tamam per ty qe i ke dhene fjalen 1001 cunave e mua me refuzove. lol