• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alexandra

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,157
Shtyhu pak me tutje Pranvere. :)

Ne gjuhen e maestrove kur deshifrojne kodet e Vivaldit e quajne Spring Primavera. :)


Po sjell kete c'ka degjoj,per te mos i'u larguar rrymes,se nqs hyj ne ate arome te Spring s'dal lehte. :)

Ta kesh fundjave te mire @Alexandra. :)
:) Flm Piano.

Dhe PEr ju fundjave dhe muaj te mbare festash!!

 
Last edited:

Rider Thug

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
89
Flm për përshëndetjen. Ka raste që smë.pëlqen kënga por më pëlqen që kujtohesh dhe pse sjemi miq virtualë:)
Të përshëndes!
Ska Problem Nese Nk Te Pelqen.... Ti je e mire Per Mua , Ty Do Te Kujtoj Gjithmon Sa Te Jem Ktu 😜😜😊
 

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,375


Pershendes
S
Se
Sen
Sens
Sense
Senseo :cool:

Ne gjuhen e Pianos quhet ndryshe,por s'po e them. :rolleyes::rolleyes:
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,610
Location
USA

@titan kte dua tme kendosh diten e dasmes, dhe pse do jesh aty pa te drejten tende...perseri tma kendosh sikur vertet me do se per nje zot te masakrove and ill feed your bones to my pitbull :p
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094

@titan kte dua tme kendosh diten e dasmes, dhe pse do jesh aty pa te drejten tende...perseri tma kendosh sikur vertet me do se per nje zot te masakrove and ill feed your bones to my pitbull :p
te dukem gje nga bronxi ty? lol
me kete do te pershendes kur te martohesh... girl you can not be fixed lol

 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,610
Location
USA
te dukem gje nga bronxi ty? lol
me kete do te pershendes kur te martohesh... girl you can not be fixed lol

Ashtu eh. Well guess what???? Im gona show u locooooo maniak and psychopath, and just cause u think im crazy...so what if im fkin crazy?. A weirdo like u deserves crazy :p
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Ashtu eh. Well guess what???? Im gona show u locooooo maniak and psychopath, and just cause u think im crazy...so what if im fkin crazy?. A weirdo like u deserves crazy :p
go for it :p lol

 
Status
Not open for further replies.
Top