• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,208
Shtyhu pak me tutje Pranvere. :)

Ne gjuhen e maestrove kur deshifrojne kodet e Vivaldit e quajne Spring Primavera. :)

Po sjell kete c'ka degjoj,per te mos i'u larguar rrymes,se nqs hyj ne ate arome te Spring s'dal lehte. :)

Ta kesh fundjave te mire @Alexandra. :)
:) Flm Piano.

Dhe PEr ju fundjave dhe muaj te mbare festash!!

Last edited:

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,002

@titan kte dua tme kendosh diten e dasmes, dhe pse do jesh aty pa te drejten tende...perseri tma kendosh sikur vertet me do se per nje zot te masakrove and ill feed your bones to my pitbull :p

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
6,049

@titan kte dua tme kendosh diten e dasmes, dhe pse do jesh aty pa te drejten tende...perseri tma kendosh sikur vertet me do se per nje zot te masakrove and ill feed your bones to my pitbull :p
te dukem gje nga bronxi ty? lol
me kete do te pershendes kur te martohesh... girl you can not be fixed lol

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,002
te dukem gje nga bronxi ty? lol
me kete do te pershendes kur te martohesh... girl you can not be fixed lol

Ashtu eh. Well guess what???? Im gona show u locooooo maniak and psychopath, and just cause u think im crazy...so what if im fkin crazy?. A weirdo like u deserves crazy :p