• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge...

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

Sex Drugs N Rock N Roll
ANETAR ✓
Mesazhe
2,146
Mosha
30
Ecccc te vdekshaaa. E ke myt me kete kenge :p

Te persh o dashuria ime virtuale qe cdo dit e me shume po ma mer zemren me nje pjat vflp dhe mallkimet e tua! #MyCuniMeSyzeVersace!
Ah ky andi qe dhe gjumin e nates ma prish qe mka kalu second choice in ur eyes and heart :p
Haj llav ju ëllot
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Mesazhe
1,610
Location
USA
Ah ky andi qe dhe gjumin e nates ma prish qe mka kalu second choice in ur eyes and heart :p
Haj llav ju ëllot
Andi is my baby for life, vetem ky di tmi levizi telat e zemres mua po ce do qe me tradhton me elen dhe rudinin :/ aj luv dhat ju lov me ellot oj DheBojUithVersaceGlasis 😝

@Raul @KomshtremtiDorthymi....vdeksh. kaq kisha per ty kafsh. 🙄
 

rauli

Tomorrow never comes
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,842
Location
other side
Andi is my baby for life, vetem ky di tmi levizi telat e zemres mua po ce do qe me tradhton me elen dhe rudinin :/ aj luv dhat ju lov me ellot oj DheBojUithVersaceGlasis 😝

@Raul @KomshtremtiDorthymi....vdeksh. kaq kisha per ty kafsh. 🙄
Rri urt se tpropizova
 
Status
Not open for further replies.
Top