• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pershendetje o njerez

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,736
Mosha
35
Location
Space
Je Durrsak? :p
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
5,042
Mosha
27
@Never mrs erdhe mes parazitave?
Shpresoj te kalosh bukur ne shoqerine tone.
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
1,953
Mosha
25

InFeRnO

V1$$1
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
66
Mosha
29
Never ka pas i foto me kapuc ne kry dhe ne lokal ...sje ai Neveri
 
Top