• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Përshëndetje të gjithëve!

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Mesazhe
21
Mosha
30
Location
Tiranë
Po pyesni veten kush jam une, qe pa u rregjistruar dhe integruar mire me ju u bera Super Moderator.

Un jam nje pjestar/e i/e stafit random per tju informuar rreth te rejave dhe "Planeve" qe do realizohen se shpejti ne platformen Netedy!
Un gjithashtu do ju ndihmoj me bashkbisedime te reja.
Nese keni kuriozitet te dini kush eshte mbas kesaj llogarie, Kurrë nuk do e merrni nje pergjigje te sakte.
Funksioni im ketu do jete Veprimi pa inate personale, pa favorizim, pa shoqeri, pa aneshmeri.
Nuk duhet te keqkuptoheni. Edhe un kam gabime nuk jam i/e perkryer/ë! Andaj do ju lutesha te kini durim e te parashtroni pakenaqesite tuaja kur te jete nevoja.
 
Last edited:
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Piano

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,501
Mire se ke ardh s m Nete.

Piken e kureshtjes s'kam personalisht te di kush je,mjafton qe misioni yt i shprehur qenka i qarte.
Ne mbarevajtje te netedyqind,shpreh urimin me nje mire se erdhe ketu.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
Mrs erdhe ska per kuriozitet ketu
Por shpresoj te kesh pak durim e nerva me ne,
Sepse e kalojme ndonjiher me chit-chat.
???
 

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,927
Nje ide e kemi kush jeni..po hajt,keshtu funksionoka tek ky forum,vjen nga hici e behesh supermoderator,ku ka te tjere qe kane kontribuar shume me shume
:p Po sbon burri per 1 grad.
Mire se keni ardhur ne forum.
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,940
Po pyesni veten kush jam une, qe pa u rregjistruar dhe integruar mire me ju u bera Super Moderator.

Un jam nje pjestar/e i/e stafit random per tju informuar rreth te rejave dhe "Planeve" qe do realizohen se shpejti ne platformen Netedy!
Un gjithashtu do ju ndihmoj me bashkbisedime te reja.
Nese keni kuriozitet te dini kush eshte mbas kesaj llogarie, Kurrë nuk do e merrni nje pergjigje te sakte.
Funksioni im ketu do jete Veprimi pa inate personale, pa favorizim, pa shoqeri, pa aneshmeri.
Nuk duhet te keqkuptoheni. Edhe un kam gabime nuk jam i/e perkryer/ë! Andaj do ju lutesha te kini durim e te parashtroni pakenaqesite tuaja kur te jete nevoja.
Nga pershkrimi dukesh mire shume, qenke tip Universali ti, dmth i ben te gjitha.
Mire se na ke ardh se nuk ke per te ndejtur shume as ti lol
 
Top