Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendetje

Status
Not open for further replies.

Jorina

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 28, 2018
Mesazhe
137
Pëlqime
206
Pikë
43
Para disa minutash bera kerkes per shefe @ope @sope dhe @hope mirpo mu refuzua nga sekretareshat e chatit.
#Refuzimi nuk pranohet nga njerz qe kan shkaqe personale ndaj personazhit mbase nuk ja u kam var me plotkuprimin e fjales 🤷‍♀️
Nejse!!
Kerkesa i dergohet gjygjit Executive Suprem qe meret me ceshtje specifike per prona te pa tunshme!

@Opium po ma mbylle prap do te coj ke Zonja Eni, e djela shqiptare dhe te na votoj publiku😎
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,631
Pëlqime
8,488
Pikë
113
Dear Zj. @Jorina,

Ne kendveshtrimin tekniko taktik, jeni e lutur te mos perdorni skema asimetrike per te perfituar dhe aneksuar pushtet te pamerituar.
Me gjith respektin qe kam ndaj moshes tuj chatore me lejoni te shpreh kritiken time.
Ne opozite mendoj se jeni me e frytshme.

Best regards
On behalf of Netedy chat

Opium.
 

Alexandra

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 18, 2018
Mesazhe
1,165
Pëlqime
1,562
Pikë
113
hahahahahahahahahahahaha.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,629
Pëlqime
18,770
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space

Jorina

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 28, 2018
Mesazhe
137
Pëlqime
206
Pikë
43
Dear @Opium

Ju jeni ai 65 vjecare qe shkrunte poezi ke Alb.forumi? 🙄
Me cfare e merituat ju poziten apo duke shkruar poezi te kohes qepes?

Gjithsesi Rrofshi
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,631
Pëlqime
8,488
Pikë
113
Dear @Opium

Ju jeni ai 65 vjecare qe shkrunte poezi ke Alb.forumi? 🙄
Me cfare e merituat ju poziten apo duke shkruar poezi te kohes qepes?

Gjithsesi Rrofshi
Me vjen keq tju zhgenjej e nderuar Zj.jorina, marc nga vitet e mija plot 30 vjet, qe te me harrish !
Forumin ne fjale nuk e njoh ku bie, as me njef !
Poziten e kam merituar me meritokraci.

regards,
Your nightmare.

Ps. ban in coming... in behalf of NATO headquarters !
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,259
Pëlqime
14,036
Pikë
113
Mosha
26
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top