• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pershendetje

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,783
Mosha
27
@WORLD
Mrs erdhe shpresoj te kalosh bukur ne shoqerine tone. Te shpifur e perverse.😂😂😂😂😂😂😂
Welcom.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,427
Mosha
26
Location
Tiranë
@WORLD mire se vjen
ishalla ke bote te bukur per te ofruar te te lexojme :)
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,783
Mosha
27
Ja na e prezanto iher po spertove.😂😂😂😂
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,018
Location
Struge
Prit te t'prezantoj veten njehere, se pret puna me Denisin. 😂😂
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,783
Mosha
27
Ahaaaaaaaaa do me me njoft mu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ska gjo i rrug e dy prezantime.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,783
Mosha
27
Ahahahahahhaa ncuq ibox sme puno😂😂😂😂😂
 
Top