Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

pershendetje

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,700
Pëlqime
18,945
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
O zot nale lotin 😂😂😂😂😂
 

WORLD

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 11, 2018
Mesazhe
20
Pëlqime
18
Pikë
8
Mosha
25
@Dorina po kam oferte me te mire, kete teme nuk e hapa kot :)
 

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,594
Pëlqime
8,561
Pikë
113
Denis qe kur je bere biznesmen mor ?
Tema mshelet per arsye estetiko funksionale!
✌
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top