• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pershendetje

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
328
Mosha
32
Pershendetje mqs skisha ca beja thashe hec se po shkruaj dhe une njeher ne forum...

Pike se pari urime per forumin e ju hecte mbare:)

Sa per prezantim Mendoj se fjalet jan te kota.. gjithsesi po them 2 gjera jam 32 vjec jetoj ne shqiperi .. Njihem me Nofken PoetiPerlotur Ose SmS Mbrapa me vjen histotia... 😂
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,209
Mosha
24

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,457
Pershendetje mqs skisha ca beja thashe hec se po shkruaj dhe une njeher ne forum...

Pike se pari urime per forumin e ju hecte mbare:)

Sa per prezantim Mendoj se fjalet jan te kota.. gjithsesi po them 2 gjera jam 32 vjec jetoj ne shqiperi .. Njihem me Nofken PoetiPerlotur Ose SmS Mbrapa me vjen histotia... 😂

Ty te hengert nje mortje o zot qe ste ha :p


Mire se erdhe po cdeshe aman 🤣🤣🤣🤣
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,778
Mosha
35
Location
Prague
mire se vjen dhe me mend ne koke!
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,783
Mosha
27
Edhe ktu me dole mua ti ri?
Puuu puuuu kom me ta bo ferr 😂😂😂😂😂
Welcome...
 
Top