• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Pershendetje

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,114
Mosha
27
@Nesser1
Mrs erdhe malok😂 Shpresoj te kalosh bukur ne shoqerine tone.🤗
Welcom
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,100
Mosha
26
Location
Tiranë
Mire se vjen :)
Ps: maloke jam dhe unë :p
 

Zana

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
685
Meqe u njihki , perse nuk prezantohesh ashtu sic njihesh ?

Mireseerdhe gjithsesi & kalofsh kendshem
 

Nesser1

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
37
Mosha
21
Meqe u njihki , perse nuk prezantohesh ashtu sic njihesh ?

Mireseerdhe gjithsesi & kalofsh kendshem
Zana prshendetje mir se gjeta ...sa i perket prezantimit besoj askush ska te dhena personale ketu ...shkur Nesser1😐
 
Top