• PΓ‹RSHΓ‹NDETJE VIZITOR!

    NΓ«se ju shfaqet ky mesazh do tΓ« thotΓ« se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tΓ« shihni pjesΓ«n me tΓ« madhe tΓ« seksioneve dhe diskutimeve tΓ« forumit, por akoma nuk gΓ«zoni tΓ« drejten pΓ«r tΓ« marrΓ« pjesΓ« nΓ« to dhe nΓ« avantazhet e tΓ« qΓ«nurit anΓ«tar i kΓ«tij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qΓ« tΓ« dΓ«rgoni postime dhe mesazhe nΓ« Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

pershendetje

Behuni pjesΓ« e platformΓ«s sΓ« njohjeve online! Netedy Γ«shtΓ« platforma e chatit mΓ« e madhe shqipfolΓ«se! Aty ku mundesia pΓ«r tu njohur me Vajza & Djem eshte bΓ«rΓ« me e thjeshtΓ«!

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,694
ahaahahaahahahaahahaahahahaah sa shpifsa jeni, lereni te kaloje nje jave e maskuar te pakten.
meqe ra llafi Unike mire se na erdhe πŸ€ͺπŸ€ͺπŸ€ͺπŸ€ͺπŸ€ͺ po Γ§'e deshe lol
 
Top