Pershendetje 🖐🖐🖐🖐

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

-
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
3,529
Mire se ju rigjeta dhe mire se erdha 🖐🖐🖐🖐

Lundronte nje varke ne liqenin e qete
Nje mori endrrash ajo kish aty
I'u derguan lutjet,,,,,ajo i mblodhi lehte

Lutje e deshira te ishin vec te dy. 😋

Te pershendes Ledia! :)
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,232
Uaaa kush n'a paska ardhur! 😀

Lidheni urgjentisht ketu te forumi se kjo ka tendence te arratiset kote se koti... :p
 

Ledia

Mungesa jote është diçka që jeton me mua
ANETAR ✓
Mesazhe
2,592
Uaaa kush n'a paska ardhur! 😀

Lidheni urgjentisht ketu te forumi se kjo ka tendence te arratiset kote se koti... :p
Hahahaha une kurt nuk iki kot .mi bejte falaTipate bej ti 😘😘😘
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,232
Hahahaha une kurt nuk iki kot .mi bejte falaTipate bej ti 😘😘😘
Shpeeejt ne privat te te perqafoj pak... Se ketu ne publik me behet gruaja xheloze (me ciftezuan sot dhe s'dua t'ja thyej zemren qysh diten e pare)!!
 

Ledia

Mungesa jote është diçka që jeton me mua
ANETAR ✓
Mesazhe
2,592
Lundronte nje varke ne liqenin e qete
Nje mori endrrash ajo kish aty
I'u derguan lutjet,,,,,ajo i mblodhi lehte

Lutje e deshira te ishin vec te dy. 😋

Te pershendes Ledia! :)
Woooo mendova se ke heq dore nga keto gjera pse me ben te dal nga rruga edrejte 😂😂😂😂
 

Ledia

Mungesa jote është diçka që jeton me mua
ANETAR ✓
Mesazhe
2,592
Shpeeejt ne privat te te perqafoj pak... Se ketu ne publik me behet gruaja xheloze (me ciftezuan sot dhe s'dua t'ja thyej zemren qysh diten e pare)!!
Ketu po deshe. Akoma se ke marre vesh qe une ndaj cifte? Burrat i shes per pjese grate i haj 😂😂
 

Passion

-
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
3,529
Woooo mendova se ke heq dore nga keto gjera pse me ben te dal nga rruga edrejte 😂😂😂😂

U ul tek stoli me gjethe perplot
Stine vjeshte ish, e ndiqte mjelmat aty
Tek liqeni me plot njerez,e i dukej bosh
Priste e priste te shihte,,,, ata sy. :lolx:

Priti me ore aty si dikur
Kur tjetra mbi zemer kish vendos gur. 😋
 

Ledia

Mungesa jote është diçka që jeton me mua
ANETAR ✓
Mesazhe
2,592
U ul tek stoli me gjethe perplot
Stine vjeshte ish, e ndiqte mjelmat aty
Tek liqeni me plot njerez,e i dukej bosh
Priste e priste te shihte,,,, ata sy. :lolx:

Priti me ore aty si dikur
Kur tjetra mbi zemer kish vendos gur. 😋
Per mu e kishe? Apo per ket gocen qe eshte pas meje?
 
Top