Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendetje

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

RagNar

IRCD/Staff
Regjistruar më
Sep 5, 2020
Mesazhe
185
Pëlqime
328
Pikë
63
@RagNar, mire se ju bashkove keti Ambienti.
Shpresojme te kalosh mire:

Kujdes sepse mund te shkelesh ne levore banane ketu :p, ne chat ne bejme Luften ndersa ketu Gocat Andaj duhet ecur me kujdes dhe hapa te sigurt 🙃

Icik humor haha
hahahah gjithmon mbaj aklete me magnet mos te rrezohem, Faleminderit mire se te gjeta @centos respekte
 

be still

Dont messy up with me
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
1,082
Pëlqime
1,470
Pikë
113
hahahah gjithmon mbaj aklete me magnet mos te rrezohem, Faleminderit mire se te gjeta @centos respekte
atletet me magnet ngjason ne magnet jo ne ne levore banane hhahahaa😂😂😂😂
 

NeVeR

_____ Off_____
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
14,185
Pëlqime
28,614
Pikë
113
@RagNar, mire se ju bashkove keti Ambienti.
Shpresojme te kalosh mire:

Kujdes sepse mund te shkelesh ne levore banane ketu :p, ne chat ne bejme Luften ndersa ketu Gocat Andaj duhet ecur me kujdes dhe hapa te sigurt 🙃

Icik humor haha
Edhe po ra yeahhhh e presim se jena i tuff ktu qe e han buken kot.😂😂😂😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top