Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendetje

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dejv

Rriki tiki shija jetes.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 31, 2018
Mesazhe
3,743
Pëlqime
3,732
Pikë
113
Mosha
28
Location
Ireland
boll mer erdhen 3komsha
dum naj skem renaulti se sna duhen mozambiksat.
 

Alea

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
10,611
Pëlqime
13,059
Pikë
113
Njeher te thash mire se na erdhe 🙄 tash pot them mire se na gjete😜
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,255
Pëlqime
14,036
Pikë
113
Mosha
26
Mirese erdhe
 

MisterX

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Jul 20, 2017
Mesazhe
436
Pëlqime
465
Pikë
63
Mosha
33
Location
Albania
Website
netedy.org
meqe erdhe ti po ik un
 

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,390
Pëlqime
8,259
Pikë
113
meqe erdhe ti po ik un
Ti me kete ngjyre qe ke zgjedhur zere se je ik per ne se nuk te shikojme as ne drite as ne erresire po nuk fole 😑
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top