Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendetje

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

be still

Dont messy up with me
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
1,082
Pëlqime
1,470
Pikë
113
larggg o zot -_- ca centos miiii ky ska ndjenja (njejt si mu) :p
kur thu larg zot ta bi zoti me afer🤣🤣🤣🤣🤣ai ka ndenja mi se nuk ka floke haha nga maja e kokes deri ke gishti i kembes se nuk e ndalojn floket mos me pas ndenja hahahahhaha shaka 😍😍😍😘

Kosoovaarkaa

Dada police👮🏻‍♀️🤓
Kontributor
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
8,864
Pëlqime
7,572
Pikë
113
Mosha
22
Quhem RagNar’’ nga tirana, jam antari i ri ne forum gjithashtu dhe ne chat Jam pjes i stafit, si Root adminstrator, shpresoj tja kalojm mire se bashku dhe ju ftoj te gjitheve te argetohemi dhe ne chat netedy ❤
Sa vjet i ki😂😂
Mir se erve

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,710
Pëlqime
1,954
Pikë
113
Mosha
36

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,710
Pëlqime
1,954
Pikë
113
Mosha
36
Quhem RagNar’’ nga tirana, jam antari i ri ne forum gjithashtu dhe ne chat Jam pjes i stafit, si Root adminstrator, shpresoj tja kalojm mire se bashku dhe ju ftoj te gjitheve te argetohemi dhe ne chat netedy ❤
O ragnar mire se na ke gjet..... kot me te ngacmu se ku e kam lexu nick tendin ne ca forume :) mgjth ta vleresoj se une kudo me kte emer jam vinjol
Qe eshte emri im
E skemi pse shtiremi :)

RagNar

IRCD/Staff
Regjistruar më
Sep 5, 2020
Mesazhe
185
Pëlqime
328
Pikë
63
O ragnar mire se na ke gjet..... kot me te ngacmu se ku e kam lexu nick tendin ne ca forume :) mgjth ta vleresoj se une kudo me kte emer jam vinjol
Qe eshte emri im
E skemi pse shtiremi :)
Nuk jam ai ne forume te tjera, dhe sedi nga te erdhi kjo fjali (shtiremi) se nuk me njef kush jam, gezohem vinjol bye!!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8