Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendetje

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

be still

Dont messy up with me
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
1,082
Pëlqime
1,470
Pikë
113
larggg o zot -_- ca centos miiii ky ska ndjenja (njejt si mu) :p
kur thu larg zot ta bi zoti me afer🤣🤣🤣🤣🤣ai ka ndenja mi se nuk ka floke haha nga maja e kokes deri ke gishti i kembes se nuk e ndalojn floket mos me pas ndenja hahahahhaha shaka 😍😍😍😘
 

Kosoovaarkaa

Dada police👮🏻‍♀️🤓
Kontributor
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
8,864
Pëlqime
7,572
Pikë
113
Mosha
22
Quhem RagNar’’ nga tirana, jam antari i ri ne forum gjithashtu dhe ne chat Jam pjes i stafit, si Root adminstrator, shpresoj tja kalojm mire se bashku dhe ju ftoj te gjitheve te argetohemi dhe ne chat netedy ❤
Sa vjet i ki😂😂
Mir se erve
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,710
Pëlqime
1,954
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,710
Pëlqime
1,954
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Quhem RagNar’’ nga tirana, jam antari i ri ne forum gjithashtu dhe ne chat Jam pjes i stafit, si Root adminstrator, shpresoj tja kalojm mire se bashku dhe ju ftoj te gjitheve te argetohemi dhe ne chat netedy ❤
O ragnar mire se na ke gjet..... kot me te ngacmu se ku e kam lexu nick tendin ne ca forume :) mgjth ta vleresoj se une kudo me kte emer jam vinjol
Qe eshte emri im
E skemi pse shtiremi :)
 

RagNar

IRCD/Staff
Regjistruar më
Sep 5, 2020
Mesazhe
185
Pëlqime
328
Pikë
63
O ragnar mire se na ke gjet..... kot me te ngacmu se ku e kam lexu nick tendin ne ca forume :) mgjth ta vleresoj se une kudo me kte emer jam vinjol
Qe eshte emri im
E skemi pse shtiremi :)
Nuk jam ai ne forume te tjera, dhe sedi nga te erdhi kjo fjali (shtiremi) se nuk me njef kush jam, gezohem vinjol bye!!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top