• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendetje

King

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
141
Likes
68
Age
22
#1
Pershendetje te dashur visitor te forumit NeteDy , Kam krijuar 3 kanale ne YouTub ku mundeni te degjoni kenge shqip , te shifni filma shqip dhe humor shqip ... Ju Kisha lutur te gjithve te beni subscribe 3 kanaleve Ju Faleminderit ! Kanali i pare osht
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Kanali i dyte
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
dhe kanali i trete
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!