• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendetje

Guns_N_Roses

Sex Drogs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
296
Likes
400
#24
Gjesi besarta dhe mire se erdhe ne boten e cudirave :p kalofsh bukur ne shoqerin e ktyre e u bofsh dashnia heme se keke e mire