Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershendetje

AggeleMou

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2018
Mesazhe
19
Pëlqime
52
Pikë
13
Mosha
26
Pershendetje,
Quhem Filan X,
Banoj ne Tirane,
Shpresoj tja kalojme mire sebashku! Faleminderit.

PS: keshtu thot rregullorja qe duhet te bej nje prezantim????
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,895
Pëlqime
5,179
Pikë
113
Me fal per injorancen por s'mar vesh nga gjuha e Jorgove, çfare do te thote nick-u yt?

Mireseerdhe!
 

AggeleMou

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2018
Mesazhe
19
Pëlqime
52
Pikë
13
Mosha
26
Faleminderit @Universal :)

O Frank duhet ta pyesësh @Sara se e pash që më bëri tag ke walli yt ???
Ps: faleminderit dhe mirë se të gjeta :)
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,281
Pikë
113
@AggeleMou mir se erdhe ja kalofsh bukur ketu!


@Frank "aggele mou" do te thot "engjelli im" derman??
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,281
Pikë
113
Hahaahahahah o derman jam dhe un cik jorgo jo per gjo :p
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
5,968
Pëlqime
12,654
Pikë
113
Mosha
25
sa mir e perdorka lol
@Frank engjelli im m duket lol por pa krah :p
 

AggeleMou

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2018
Mesazhe
19
Pëlqime
52
Pikë
13
Mosha
26
@Nitta faleminderit! Mirë se të gjeta :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top