• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershendetje

Sara

Vivi e lascia vivere
Princesha Forumit
Mesazhe
1,905
Likes
2,820
Age
24
#22
@Sara o Aggele mou ti :p Po nese dua ta bej nick une "Zemerush" si I bie në gjuhen e Jorgove?
smerem me jorgo un lol sja kam iden po me plq ajo kenga :p
@Dorina faleminderit!
Si të duash, nëse ke shoqe boll, më quaj mashkull të paktën një shok më shumë :p
hahahahahahahah ktu mke plq hahahab qenke mashkull kur duhet
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,370
Likes
16,467
Age
26
Location
Tiranë
#26
Pershendetje,
Quhem Filan X,
Banoj ne Tirane,
Shpresoj tja kalojme mire sebashku! Faleminderit.

PS: keshtu thot rregullorja qe duhet te bej nje prezantim????
Ku hupe ti?:p