Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pershkrimi i versionit netedy.

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme
U

Universal

Guest
Faqja ka shume avantazhe. Te gjitha faqet jane dinamike. Kjo do te thote qe sa here qe ju do te vizitoni netedy do te gjeni material te ri mbi historine, muziken, letersine, lajmet e fundit dhe shume tema te ndryshme. Gjithashtu, vizitoreve u jepet mundesia te shprehin mendimet e tyre ne vete faqet e projektit. Kjo do te sqarohet me poshte.

Tani do fillojme procesin e hapjes se faqes....

Ne krye te faqes do shikoni logon e Netedy.
Ne menune poshte logos do te gjeni.....


Menuja


Rregjistrohu
Te gjithe vizitoret duhet te regjistrohen per te hapur faqet e netedy dhe per tu dhene mundesia per te postuar mendimet e tyre. Kjo do te thote qe ju duhet te mbani mend dhe nje emer dhe fjalekalim tjeter. E dime qe ju keni shume per email, forum, chat por u premtojme se kjo do jete llogaria e fundit.

Historia
Ky version do jete i njejte me te ate te vjetrin. Ketu do te gjeni materiale te shkeputura nga libra te ndryshem Shqiptare dhe te huaj per historine e Shqiperise.

Muzike
Kjo faqe do te jete gjithashtu e njejte. Faqja e muzikes do hapet ne nje dritare te re dhe nuk ka ndryshuar nga ajo e vjetra. Klikoni mbi butonin e muzikes per te degjuar mbi 700 kenge shqiptare nga me shume se 50 kengetare.

Letersia
Ky button do tu drejtoje ne faqen e letersise ku ju jepet mundesia te shfletoni me qindra faqe dhe te lexoni vjershat e Naimit, Cajupit dhe shume poeteve te tjere.
Ne kete seksion do te postojme dhe shume poezi nga vizitoret tane te talentuar.

Lajme
Ne faqen e lajmeve do te gjeni lidhje direkte me shume agjenci lajmesh. Mund te degjoni emisione te ndryshme lajmesh me audio dhe video nepermjet valeve te internetit.

Forum
Duke shtypur kete buton do te hapet nje dritare e re per forumin shqiptar. Forumi u jep mundesine te diskutoni mbi shume tema me vizitore te tjere.

Chat
Ky eshte seksioni me i famshem i netedy pas muzikes pasi u jep mundesine shqiptareve te llafosen me njeri tjetrin nga e gjithe bota. Kjo eshte dhoma me e vizituar ne internet dhe do te gjeni te pakten 100 vizitore ne cdo kohe te dites dhe nates te gatshem per nje dore muhabet ne shqip. Shumica e vizitoreve jane ne moshe te re por cdo njeri mund te marre pjese. Kini kujdes se netedy nuk mban pergjegjesi per oret e humbura te gjumit, ose notat e ulta qe mund te shkaktohen nga chati.

Menuja


Projekti
Ne kete menu do te gjeni informacion mbi netedy, historine dhe stafin e netedy.

Menuja
Hyrje
Faqja e hapjes e netedy ku do te gjeni lajmet me te fundit nga shume tema te ndryshme.

Llogaria ime

Pasi te jeni rregjistruar dhe te jeni identifikuar ju jepet mundesia te futeni ne llogarine tuaj ku ju mund te ndryshoni informacionin e regjistrimit, fjalekalimin dhe shume gjera te tjera sipas preferencave tuaja.

Administrimi
Kjo faqe eshte vetem per administratoret e faqes netedy.

Largohu

Sa here qe largoheni nga kompjuteri mos harroni te klikoni mbi Largohu dhe te mbyllni dritaren. Studentet qe vizitojne nga shkolla duhet te bejne shume kujdes per kete pasi te njejten kompjutera perdoren nga shume studente qe mund te futen ne llogarine tuaj dhe te ndryshojne fjalekalimin. Sa here qe largoheni nga kompjuteri mos harroni te klikoni fjalen Largohu.

Postimet e reja

Te rejat me te fundit mbi projektin netedy.

Anetaret
Lista e anetareve te netedy. Keta anetare jane te regjistruar dhe me aktivitetin me te larte ne forum ne baze te postimeve dhe pelqimeve.

Kryeartikujt
Kjo eshte nje faqe e thjeshte qe rendit artikujt me te rendesishm te netedy

Temat

Ketu mund te shikoni nje liste te te gjitha temave qe vizitoret po diskutojne. Cdo teme ka nga nje fotografi. Duke klikuar mbi fotografine ju do te vizitoni faqen per ate teme ku do te gjeni artikuj te ndryshem qe vizitoret kane postuar. Nqs jeni rregjistruar ju mund te komentoni mbi nje artikull.


Kontributi juaj

Nqs jeni te regjistruar dhe te identifikuar ju mund postoni artikuj mbi tema te ndryshme. Kjo do sherbeje ne rritjen e aktivitetit te forumit.

Kryelista

Nje liste e thheshte e artikujve me te lexuar, seksioneve me te lexuar/vizituar, anetareve me aktiv dhe sondazheve.

Rekomandime

Rekomandojani faqen netedy nje shokut/shoqes tuaj duke i derguar nepermjet rrjeteve sociale.

Pyetesori

Pytje/Pergjigje qe vizitoret kane per netedy

Kerko

Kerkoni te gjitha faqet e netedy per disa fjale te caktuara.


Shpresojme te kemi bere te qarte ndryshimet dhe perdorimin e versionit te netedy. Nqs keni pyetje, gjera te paqarta, ose thjesht komente mbi komunitetin mund te beni email tek [email protected], ose te perdorni chatin dhe forumet.

Kjo faqe do vazhdoje te ndryshoje me me shume informacion per komunitetin, dhe do te jete si manual per perdorimin e Netedy.
 
U

Universal

Guest
Megjithëse administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen përgjegjës.

Ju pranoni të mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet.

Ky forum përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs harroni atë që kishit).
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja