• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershkruani ndonje antar..

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
260
Mosha
40
Ariela kam pasur respekt per kte si femer qe kur eshte futur ne chat si fillim pastaj u bo lene mos e pyet
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
800
Ariela kam pasur respekt per kte si femer qe kur eshte futur ne chat si fillim pastaj u bo lene mos e pyet
Ty ste ka hije, te flasesh keshtu kurr nuk ofendohet nje femer, sepse me I ulet je ti qe e ben !

Te lutem, Antidroga kam resp per ty , te tilla gjerash nga ty sdua kurr ti lexoj!
 

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
260
Mosha
40
Po komentoj simbas temes
 

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
260
Mosha
40
Fjalet e embla ku vajten
Dashuria njerzore, ku u shua
Vall jemi ber si kafshet
Qe per cdo gje bejme te vuajne
Ndonjeher duhet vec nje fjal
Dhe dashuri te falesh
Asgje seshte sic duket
Cdo gje eshte e bukur!Uroj te maresh thelbin hugssss Antidroga!
Faleminderit e dashur Ariela
 

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
260
Mosha
40
Dashuri platonike.ne.kohen e koleres :p
Askush sosht si duket e asgje sndryshon tpandrequren kshu qe boll me moralista o pranoni tjetrin sikurse osht ose thjesh boni pas
Asime ik Se ta fshiva tattoo qe ke :D
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Me vjen vertet cudi me ty.
As mos te te vi keq per mua se sjam ne ate kategori cdo njeri sheh apo beson ate qe do.Me koken lart kam hyre ketu e me koken lart do dal kur te vi dita. Un sjam ajo qe shaj e ofendoj por jam ajo qe respektoj dhe sesht nevoja ta ve ne dukje kete sepse e di kush jam dhe jo ajo qe ti do te jem.per mua parimi ne jet eshte respektindhe miresia. Kjo Anabela jame nuk ndryshoj dot se duan te tjeter,e mir per disa e keqe per disa,pak rendesi ka kjo.Nuk jam ajo Anabela qe ndryshon per nji acc harroje. Sme intereson ca flitet e cfare thuhet zbojne pjes thashethemet ne jeten time as i njoh fare. Jam e lumtur qe jam pjes ketij forumi apo chati sepse e kom koken lart,sepse jam vetvetja. Flm per mendimin.
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Ik.se tkom vu vizen edhe far moshe dhe porllaxhie :p do tshaj aq e kishte dhe lidhja.jone virtuale :p dje cift sot hasmeri
 

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
260
Mosha
40
Me vjen vertet cudi me ty.
As mos te te vi keq per mua se sjam ne ate kategori cdo njeri sheh apo beson ate qe do.Me koken lart kam hyre ketu e me koken lart do dal kur te vi dita. Un sjam ajo qe shaj e ofendoj por jam ajo qe respektoj dhe sesht nevoja ta ve ne dukje kete sepse e di kush jam dhe jo ajo qe ti do te jem.per mua parimi ne jet eshte respektindhe miresia. Kjo Anabela jame nuk ndryshoj dot se duan te tjeter,e mir per disa e keqe per disa,pak rendesi ka kjo.Nuk jam ajo Anabela qe ndryshon per nji acc harroje. Sme intereson ca flitet e cfare thuhet zbojne pjes thashethemet ne jeten time as i njoh fare. Jam e lumtur qe jam pjes ketij forumi apo chati sepse e kom koken lart,sepse jam vetvetja. Flm per mendimin.
Nese je akoma ajo ANABELA qe kam njohur respekt
Nese ke ndryshuar si person shnet
Dhe saper ate qe shkruajte pak me siper deri me sot po bej 20 vite ne chat dhe sjam nga ato tipa qe kerkoj gjera sic mendon ti e dashur thjesht mua me pelqen tbej shaka dhe kaq ..... Nese tkam kerkuar ndonje gje ma thuaj ose perndryshe andej Ku je msuar me tkerkume Se as ma ndjen fare fare per femer si ty dhe disa tjera ..meqe ethe tkam kerkuar pres repliken tende kush tka kerkuar dhe cfar tkam kerkuar???
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Sa.per.temen.pershkrujm @Ariela me.pak.fjal.se me.shum.ma.ngacmojn :p dhe e du per vete

E zgjut e respektuar engjellore...mbi te gjitha gjys suedeze gje qe un e adhuroj....e prish pak me faktin qe osht feministe sado qe e mohon.dicka te tille!
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Ihaaaa ca tkam.kerku thot.ky po msn re ose fb se.fjo.tjeter llokmen.se stakon.dot ajo.me.ta sjell.ne.elbasan :p mqafsh mu.mos boj ma.replika tilla se qeshin.dhe dhite ne mal o futi te shame e shnet ma burrnore se sa edhe respekt edhe sma.ndjen.per femra si.ty dy fallshe ska o kshu o ashu
 

AntiDrogA

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
260
Mosha
40
Asimo mnjef prej vitesh naq as kam kerkuar deri me sot e as kerkoj vec jap :D
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Ore dhe me e kerku ska tkeqe se dihet ajo gjo..por nfillim replikes I the respekte pak.me.poshte ke shkrujt sma.ndje.me.femra si ty....
 

Ariela

Alone!!!!!!
PRINCESS
Mesazhe
800
??? me beri te qajjjj , do e primtoj e ta ngjis ne mur kete pershkrim : p

@Stronzino , sic e ka nick ashtu eshte pak po pak aman : p
Djal i mir, di te mbaj shakan, dhe ta bej e vetmja gje , eshte tek pija do doja te bente me shum , kujdes per veten, aaa Po dhe bukurosh!

Ps: e thash se do me vriste po mos I thoja bukurosh : p
 
Top