• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershkruani ndonje antar..

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Biqa shum biqa nqarkullim mire gjinia kundert e imja dhe ja vle se i ka lezet , po dhe kto te gjinis sime paskan ndryshu preferencat ❎❌✖ OMG OMG
 

Albii

Kur ju duhesh dhe ne terr te shohin kur sju duhesh
ANETAR ✓
Mesazhe
402
Mosha
31
Location
modena
jeni shume te mire jeni super te papare
por ka nje problem qe un asnjonin snjof
🙃🙃🙃
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Jam si kuazimodoja te keqen. Po ti Esmeralda qe shkelqen ne bukurin tende ne rruget e parisit. Lol
 
Top