Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pershkruani ndonje antar..

??? me beri te qajjjj , do e primtoj e ta ngjis ne mur kete pershkrim : p

@Stronzino , sic e ka nick ashtu eshte pak po pak aman : p
Djal i mir, di te mbaj shakan, dhe ta bej e vetmja gje , eshte tek pija do doja te bente me shum , kujdes per veten, aaa Po dhe bukurosh!

Ps: e thash se do me vriste po mos I thoja bukurosh : p
 
Rauli ka akoma trego tverteten moj
 
@Seyfert qenka kokrra e dembelit se nuk po më ndihmon në pastrimin e temave
 
Per nje person te vecant (ju premtoj qe nuk o @Pinki)... Zemer, ti per mu je: 59% nitrogjen, 21% hidrogjen, 9% dioxid karbon, 7% metan, 4% oksigjen... dhe definitivisht, 100% .... dashuri!!! ?
 
jeni shume te mire jeni super te papare
por ka nje problem qe un asnjonin snjof
???
 
@Dorina simpatike edhe e embel;);)
@ANGELIQUE shperndan energji pozitive ne forum;);)
@Zana une e konsideroj si ulkonje,nuk te ngacmon por po e ngacmove hakmerret;);)
Ka nje tip te vecante.
@Amara_La_Negra me ben te me dalin brinjet vendit,eshte edhe seksi;);)
@Iva mesa e kam lexuar eshte vajze flori.
@Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe njeri i thjeshte/pervec se eshte simpatik.
@LABBY seriozi forumit;);)por ka shpirt flori.
@Sara lozonjarja forumit;);)
E perdor ironine rralle, por aty ku duhet
@MaYaDa edhe pse nuk poston shume,heshtja saj flet.
@Senseo ironike,por edhe e dashur.
@RTL naqja ime e dashur.
Nuk besoj se do zihem ndonjehere me kte shpirt njeriu.
@Artinaa capkenja e vogel,edhe kur nervozohet te ben per te qeshur;);)
@Ai_Tipi anetar interesant;);)
Ironia/humori tij te shtyjne ta lexosh..
@iMp4Ct &mogli kam qeshur shume here me komentet e juaja;);)
Jane shpirti i ketij forumi
@Ledia
@Belaa
@Weda shperndajne vetem/embelsi me postimet e tua.
@Unike ne nje univers paralel do te ishte sozia ime.;);)
Ankohemi per stafin e chatit:p.
@Chilling pavaresisht se nuk lam asgje pa thene,komentet e tua me bejne per te qeshur.
Ne 1univers paralel do ishim shoke te mire.
Shpresoj ta falim nj-tj 1 dite;);).
@Frank shpresoj te te lexoj serish,e te mbaj brinjet me/dore.
 
Last edited:
@ANGELIQUE embelsire qe gjithmon rrezaton @Dorina dashuri ne vete.@Lucky-strike vajze vertet per tu mar shembull e thjesht e mir edhe pse keni paskur keqkuptime ti ngele yvii bukur @Belaa llokume @Jetmira ti je shpirt maj po ne dyja do e mbajm chati ne kembe te shajm te behet pak rremuj ???? shaka je shpirt ti @Amara_La_Negra ti pz me shkaterron duke qeshur je vajze 1 ?@Ledia mrekulli ne vete @Zana seksi @Senseo shum shaka me pelqen serjozitet jot dukesh shum ylll vajz @MaYaDa edhe pse kemi pasur keqkuptime je vajz flori @Sara ti je amorja e chatit seksja e chatit ? @Dejv #chilling @Frank @MrCool @Dibrani @Vinjol jeni djem shum te mir per te gjith respekte ?????
 
Po te pershkruaja format e trupit dhe ato element fizik qe kap syri ne fotografite e saj, do donte shume kohe per te gjetur fjalet e duhura.

Po te perpiqesha te shkruaja per karakterin, paragrafet do ishin vecse nje copez e vogel nga thellesia shpirterore qe qendron pertej asaj qe njohim ne virtualitet.

@Zana, t’a kam borxh nje pershkrim...
 
Unë dua të bej një përshkrim për Dorinën...

@Dorina më duket një vajzë e bukur, jo vetëm fizikisht, por edhe shpirtërisht. Më pëlqen energjia e saj në forum, por nuk e mohoj se ndonjëherë edhe befasohem nga ato që shkruan. Ka një karakter herë të qetë dhe melankolik, e herë shpërthyes. Në jetën e përditshme, e përfytyroj duke ecur shpejt, me flokët e gjatë të lidhur bisht nga pas, kureshtare nga natyra, duke hedhur shikime të shpejta majtas e djathtas, e me sytë si tigër, që të shpojnë...
Në fytyrën e saj ka gjithmonë një buzëqeshje të lehtë, e cila nuk ndryshon edhe në rastet kur është e mërzitur, me përjashtim të syve, që kanë trishtim.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.