• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Pershkruani ndonje antar..

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,776
Location
127.0.0.1
Pershkruani ndonje antar te forumit qe njihni me pak fjale
Te njihemi me shum me njeri tjetrin :D
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
12,043
Location
Tiranë
@Seyfert qenka kokrra e dembelit se nuk po më ndihmon në pastrimin e temave
 

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
367
Per nje person te vecant (ju premtoj qe nuk o @Pinki)... Zemer, ti per mu je: 59% nitrogjen, 21% hidrogjen, 9% dioxid karbon, 7% metan, 4% oksigjen... dhe definitivisht, 100% .... dashuri!!! 😂
 

Pinki

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,250
Per nje person te vecant (ju premtoj qe nuk o @Pinki)... Zemer, ti per mu je: 59% nitrogjen, 21% hidrogjen, 9% dioxid karbon, 7% metan, 4% oksigjen... dhe definitivisht, 100% .... dashuri!!! 😂
Ka mundesi mos me permendesh me mua ?
 
Reactions: Tip

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
367
Ka mundesi mos me permendesh me mua ?
😂😂😂

Faktikisht se kisha per ty, por meqe ti qeke kaq e bindur qe karakterizohesh nga elementet e atij postimi, kush jam un qe te them te kunderten, ti e njef veten me mir se cdo kush tjeter 😂

PS ja fute vetes cerre! Kshu o kur bo kot mjau mjau.
 

Pinki

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,250
😂😂😂

Faktikisht se kisha per ty, por meqe ti qeke kaq e bindur qe karakterizohesh nga elementet e atij postimi, kush jam un qe te them te kunderten, ti e njef veten me mir se cdo kush tjeter 😂

PS ja fute vetes cerre! Kshu o kur bo kot mjau mjau.
Ore qe se kishe per mu ajo gjo dihet por thj mos me permend moo neper tema kaq
 

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
367
Ore qe se kishe per mu ajo gjo dihet por thj mos me permend moo neper tema kaq
Cerre, ti thjesht po kerko vemendje, se sta var njeri! Shttttttttttttttttt! Mjaft bone kot mjau mjau. Ska rreklama falas.

Po me bezdise prap do tboj ignore!
 
Top