Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Pershkruani veten me 10 pika

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,024
Pëlqime
6,165
Pikë
113

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,024
Pëlqime
6,165
Pikë
113
Ajo e funit me fut ndyshime vlla :p afrohu ijer te veshi afrohu 😂
Vazhdojne masat mbrojtese nga covidi...qendro ne distance te lutna shume se marrim gjobe kot :p
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
Vazhdojne masat mbrojtese nga covidi...qendro ne distance te lutna shume se marrim gjobe kot :p
Gjoba kom ca ktu une deri 10 milion te shkojn asi lek si jap tokat i ka nari une kom vec koken time. Gjo tjeter asisen per koken e mamit ca i mor borxh 😂
 
Reactions: Dea

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
 1. Is
 2. My
 3. Team
 4. O
 5. Lila
U cun edhe 5 tjeter o lila @Dea se te ngelin marak ty kujtohesh mas 1 viti me me pyt :p
 
Reactions: Dea

miku

Chatoshqip.com
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
280
Pëlqime
574
Pikë
93
Mosha
38
Location
Albania
Website
chatoshqip.com
 1. Gjithmone i vesh vete kepucet kur dal jasht.
 2. Pasi bej dush gjithmone ma pret mendja te mbyll cesmen.
 3. Asnjehere nuk kaloj me semafor te kuq, jo jo.
 4. Kur futem ne det, fillimisht lag kembet e me pas floket.
 5. Supen e ha vetem me luge, pa pirua fare sssss.
 6. Rruhem perhere vetem me njeren dore (e djathta) dhe asnjehere nuk pritem nga brisku... e pabesueshme!!!
 7. Ndonjehere kur dua te pi uje te ftohte ca bej? Psss... hap frigoriferin marr ujin e ftohte dhe e mbyll frigoriferin.
 8. Bicikleten e ngas vete fare, pa ndihmen e atyre 2 rrotave te vogla tek rrota e pasme.
 9. Kur luaj futboll ja fus topin mes shaleve Messit dhe i bej finte.(fifa 2019 sidomos)
 10. Pergjithsisht nuk me pelqen te mburrem e as te bej si i zgjuar edhe pse jam njish, yll bote, gjenial e shume te tjera qe me mire mos ti them se do ndiheni keq ju te tjeret.
 

Itss_girl

AlLeRgIc To FaKe PeOpLe🤬👿
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 3, 2020
Mesazhe
491
Pëlqime
336
Pikë
63
Mosha
16
Location
Tirane
1.Fal shum dashuri dhe të ato qe se meritojn
2.kokfort edhe ne rast gabimesh
3.E ndjeshme
3.E rrespektushme me me te rriturit
4.Xheloze :p
5.Me ndrysho humori nga momenti ne moment....
6.Besnike
7.E cilter
8.Acaruse
9.Bej gabime😂
10.E drejte
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
 1. B
 2. E
 3. R
 4. L
 5. U
 6. S
 7. C
 8. O
 9. N
 10. I
E ke parasysh fiorentinen dicka e ketille o jet 😜
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top