Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Personat që hedhin baltë mbi ish pratnerët...!!!

Jo cdo temë ësht e bazuar diku por fakti që ne temat e mia preken një realitet i hidhur që perflitet nën ze por shum pak ngren zërin kundrejr tyre.
Kjo tem prek një dukuri që për mua nuk ësht e rëndomt...nuk ka tbëj me seksin.!!
Pikërisht lidhjet serioze madje edhe martesat shum vjecare jan të përfshira ktu !
Kjo dukuri ndodh nga dy gjinit..prandaj esht e cekur "partner" pa dallim gjinie.
Bazohem në ndodhi reale dhe mendoj se edhe ju keni hasur ne rrethin tuaj shoqerin....etj ktë fenomen të shëmtuar!
 
Temë qe ka shumë per te diskutuar për mendimin tim. Unë personalisht mendoj qe para se te fillosh nji lidhje duhët si fillim të njohësh vetën tende dhe te duash vetën tende se nëqoftëse ti se pari nuk do veten si mund te duash dike tjeter. Nëqoftëse me te dashuren do shkoja shumë mir dhe e respektonim njeri tjetrin sa te ishim bashk po ne te njëjtën mënyrë do doja te ishte dhe ndarja se ne fund te fundit secili zgjedh vet jetën me të mir per veten e tij. Edhe ti urojmë jetë te lumtur njëri tjetrin se neser pasneser kur te shihemi prap e vetmja gje qe do na lidhi do jet e shkuara. Ky ishtë mendimi im.
 
Por zakonisht përfundojnë situata me rrobat nga ballkoniarticle-0-19B09781000005DC-671_634x847.jpg
 
Mendimi im rreth temes..

Kto jane veprime te remdomta qe mund te ndodhin mes dy personave qe kan pas thjesh nje lidhje me interes seksi.

Kurse ne lidhjet ku ka pas vertet diçka nuk ndodh ose ne raste shume te rradha mund te ndodhi.
Falemiderit
gjithashtu i bashkangjitem kolegut ne kte tem gala
faleminderit ???
 
Urime Inushe per temen .?

Jam kunder mllefit. Dashurite lindin e perdundojne per ti len vend dashurive te reja.
ka dashuri Qe rezistojne . Nese nje dite perfundojne ndodh per shume arsye po kjo nuk dmth te arrish Deri ne urrejtje .

nese ja lut te keqen dikujt Qe e ke dashur kjo mund te quhet cdo gje pervec se Dashuri .

Jam totalisht kunder e mos tentoj askush tma ndryshoje mendimin .
 
Nuk ju pëlqen si tem??
Ndoshta duhet ta kishe artikuluar pak me ndryshe per mendimin tim.

Domethene duhet ta kishe hedhur ne formen e nje pyetjeje dhe hipoteze.
Jo ta besh si fakt te kryer paksi kto qe ke thene ti jane vertet gjera te rendomta qe njerzit normal nuk i bejne
Falemiderit per mirekuptimin.
 
Tema eshte e bukur por e artikuluar pak keq per mendimin tim me pak fjale.
 
Une nuk hedhi balt te KY qe kesh dashuru me te ?
Per faktin se a njeri mir,me zemer te mire
E mka msu shume gjana
Por vec kaq tani!
 
Last edited:
Çdoher i luftoj rrethanat, nuk më pëlqen të ndjek turmën apo të imunizohem në ksi dukuri të shëmtuara !
Ka nga ata qe e kuptojne kur nje lidhje "ftohet", mbaron! Ka nga ata qe nuk e pranojne realitetin e ndarjes, behen "obsesiv", bejne lloj-lloj gjerash. Une per vete, nese mungon interesi nga ana e partneres do e ndaja!
 
Gjeja me e urryer...te hash e pastaj te peshtysh....sado zihesh,ndahesh se nuk shkon mire...por balta mbrapa eshte shume e ulet ...mendimi im
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.