Personin e zemres eshte me veshtire ta mbash apo ta gjesh.?

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,536
Varet sa vjet shpenzon per ta gjet e sa ke ndermend ta mbash😂😂qe te themi me veshtire apo me lehte se dhe vitet hyne ne pune😝
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Bjondina2019

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
234
Mosha
34
Te dyat veshtir njeher ta gjesh por dhe me e veshtir ta mbash se do perkushtim ne maksimum?
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,377
Location
Space
Ta mbash e lal se te vjen tullaci me x5 e ta merr. 😂
 

_xhelozi

Kontributor
Mesazhe
5,893
Tema... zor me e gjet e zor me e mbajt por ai qe i hy ksaj pune i ka bo llogarit per te dyja anet e medaljes
 

bjondina_

Dashuria urren...
ANETAR ✓
Mesazhe
221
Mosha
28
Nuk "mban" dot askend. Personi zemres duhet te doje te rrije, ne te kundert asgje sdo e mbaje. Keshtu qe pjesa veshtire eshte te gjesh dike qe te doje te rrije prane teje.
 
Top