Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pesë shenjat e zodiakut me më shumë luhatje humori

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Pesë shenjat e zodiakut me më shumë luhatje humori​

drew-tilk-rQ5dDFQS3r8-unsplash-1.jpg


Të gjithëve u ndodh të kenë disa ndryshime humori, apo jo? Më mirë të mos flisni për këtë me shenjat e zodiakut që kanë shumë luhatje humori, pasi nuk e dimë se si mund ta marrin! Një moment ishe i lumtur dhe krejtësisht i qetë. Sidoqoftë papritmas diçka ju bëri të humbisni mendjen dhe e gjetët veten duke u bërtitur të tjerëve, të bindur se ishit në natën më të keqe të jetës tuaj.
Renditja e shenjave që kanë luhatje humori:
  1. Akrepi
Për Akrepin, të qenit me humor është diçka që (padyshim) ka të bëjë me karakterin e tyre. Ne e dimë sa i saktë është Akrepi, veçanërisht në punë ose në çështje burokratike. Kur dikush ose diçka e pengon Akrepin të jetë efikas, ai person që e njihnim mirë deri pak sekonda më parë … bëhet vërtet i frikshëm! Sapo Akrepi ndjen se nuk mund të jetë vetvetja, ai ndryshon fytyrën, shprehjet dhe mënyrat e të vepruarit. Ai është një i çmendur i vërtetë!
  1. Demi
Demi është gjithashtu një nga ato shenja që thjesht nuk mund të shmangë marrjen e vendimeve… krejt papritur! Demi, në fakt, është një shenjë veçanërisht e ndjeshme që shpesh ndryshon mendje për shkak të pasigurisë së vazhdueshme. Nuk ka asgjë dhe askush që mund ta bëjë atë vetëbesues. Demi gjithmonë pyet veten dhe ndryshon mendje në përputhje me rrethanat. A bëtë mirë që u sollët kështu? A duhet të jetë ai më i ftohtë, më i ngrohtë, më i sjellshëm apo më arrogant? Askush nuk e di: më së paku, vetë Demi!
  1. Dashi
Dashi fiton vendin e parë të podiumit në renditjen tonë të shenjave me luhatje humori, kryesisht për shkak të mënyrës së tyre të të bërit të gjërave. Në vend që të presë para se të formojë një opinion, Dashi kalon shumë kohë duke folur (dhe duke bërë thashetheme) për të tjerët. Fatkeqësisht, kjo i bën ata të marrin ide të gabuara, duke ndjekur paragjykimet që ua bëjnë jetën të vështirë! Sapo gjërat dalin të jenë ndryshe nga ajo që Dashi kishte imagjinuar, ndryshimi i ideve (dhe “fytyrës”) është praktikisht i menjëhershëm.
  1. Gaforrja
Megjithëse Hëna është gjithashtu planeti i Gaforres, ne u japim atyre vetëm vendin e dytë në renditjen e shenjave me luhatje humori. Ne nuk mund ta mohojmë: Gaforrja mund të jetë me luhatje humori kur dëshiron të ndryshoj gjendjen e vet nga një moment në tjetrin. Kur bëhen të vetëdijshëm për diçka, në fakt, ato që kanë lindur nën shenjën e Gaforres mund të veprojnë gjithashtu në një mënyrë që mund të duket me humor në sytë e të tjerëve. Shumë thjesht, Gaforrja nuk e ka problem të veprojë sipas ndjenjave dhe ndjenjat e tyre nuk janë kurrë të sigurta. Kur zbulojnë se kanë ndjenja të reja ose të ndryshme në varësi të mënyrës se si kanë evoluar situatat dhe njerëzit, Gaforret marrin gjithmonë vendime drastike.
  1. Binjakët
Nuk ka asgjë për të bërë, Binjakë të dashur. Ju e dini mirë se jeni shenja me më shumë luhatje humori në zodiak dhe gjithashtu krijoni shumë probleme, për shkak të mënyrës tuaj të të vepruarit, ndaj njerëzve përreth jush! Binjakët janë njerëz jashtëzakonisht me luhatje humori, të cilët me të vërtetë nuk ndalen as për një moment për të menduar për pasojat e veprimeve të tyre. Ata ndryshojnë mendje në një sekondë dhe duke vepruar kështu, ata prishin jetën e tyre pa frikë. Të merresh me Binjakët do të thotë të presësh, herët a vonë, për një goditje në kokë ose të jetosh vazhdimisht me ankthin se ata kanë ndryshuar mendje.
Ata janë njerëzit me më shumë luhatje humori, jo vetëm kur bëhet fjalë për marrjen e vendimeve, por edhe për karakterin e tyre!


Burimi / https://www.instanews.it/
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.